Hledá se šikovný grafik!

Přehled pracovní pozice

Do našeho týmu hledáme šikovného grafika, který nás dokáže vždy zaujmout svými neotřelými nápady. Naše marketingovka Pevnina CZ, je firma, kde můžete nabrat mnoho zkušeností, a být náležitě odměněni. Zabývá se jak typickými online projekty, tak i vývojem softwarových řešení. Je toho pro každého opravdu spousta! Pokud je i Vaším cílem "učinit zákazníka spokojeného", tak je tato nabídka práce přesně pro tebe!

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • orientaci a umět pracovat s nástroji Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel Draw
  • umět pracovat s MS Office
  • zkušenosti v G Suite
  • praxi v grafickém designu a orientaci v současných trendech
  • kreativita, samostatnost a aktivní přístup k práci
  • schopnost týmové spolupráce
  • spolehlivost, zodpovědnost a chuť se učit novým věcem
  • umět si zorganizovat čas a dodržovat termíny
  • časovou flexibilitu

Náplň práce

  • úpravy produktových fotografií pro marketingové účely
  • grafické návrhy polepů výloh, letáků a dalších marketingových materiálů
  • grafické úpravy webových stránek
  • vytvářet grafické návrhy pro firemní weby a spolupracovat s naším webovým vývojářem
  • navrhovat a realizovat grafiku pro eventy

Nabízíme

  • spolupráci na ŽL i DPP
  • projektovou práci s pevně daným zadáním, cenou a termínem
  • vývoj zajímavých projektů
  • dlouhodobé projekty s pravidelným financováním
  • možnost pracovat v našem coworkingovém centru v centru Brna
  • přátelský pracovní kolektiv
  • firemní benefity (fitness, sauna, atd.)

Nástup možný ihned

V případě zájmu napiš na info@quantumsoft.cz a rovnou vyplň náš dotazník!