Marketingový specialista

Přehled pracovní pozice

Do naší party hledáme marketingového specialistu či specialistku. Počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Předně je třeba říct, že nejde o ecommerce, nebudeš nastavovat PPC kampaně, “dělat SEO” ani nic podobného, jdeme dělat poctivý tvrdý marketing. Čeká tě důkladná a hluboká marketingová analytika, dotazníky, výzkumy, rozhovory, grafy, analýzy pěti sil, SWOTky, PESTEL analýzy a spousta dalších krásných úkolů. Pokud chceš být tím, za kým chodí chodí ecommerce markeťáci, když už neví kudy kam, ozvi se!

Očekáváme, že

  • máš více než povrchní znalosti klasického marketingu
  • jsi už někdy jednal/a s digitálními či kreativními agenturami
  • umíš luxusní prezentace v Power Pointu nebo něčem podobném
  • znalost G Suite
  • řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič
  • jsi pánem svého času a umíš pořádně vzít za práci
  • máš systematický a důsledný přístup
  • se u tebe objevují náznaky inteligence a empatie
  • stres si dáváš k snídani
  • máš silné analytické schopnosti, se zaměřením na detail a schopnost přenést data do informací

Náplň práce

  • organizace a realizace zákaznických i interních průzkumů a analýz - kvalitativních i kvantitativních
  • vytváření strategií rozvoje
  • realizovat výzkumné projekty – od přípravy nabídky, realizaci až po výstupy a posléze i osobní prezentaci
  • na základě znalostí o konkurenci, prodejích, trhu a trendech připravovat podklady pro cenotvorbu či návrhy nových produktů a služeb
  • vymýšlení nápadů, které zajistí vyšší úspěšnost naší společnosti
  • komunikace se zákazníky na určených projektech
  • tvorba profesionálních obchodních a marketingových prezentací
  • příprava a realizace reklamních materiálů pro obchodní a marketingové účely
  • komunikace a podpora obchodního týmu

Nabízíme

  • Spolupráci na ŽL i DPP
  • Hodinovou sazbu s výrazně motivačními faktory
  • Dlouhodobé projekty s pravidelným financováním
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Firemní benefity

Nástup možný ihned

V případě zájmu napiš na info@quantumsoft.cz a rovnou vyplň náš dotazník!