Obchodní zástupce

Hledáme nové tváře do našeho obchodního oddělení. Staňte se naším obchodním zástupcem a zapojte se do práce už dnes. Nabízíme vám moderní práci s flexibilní pracovní dobou v mladém a přátelském kolektivu jako součást dynamicky rostoucí společnosti.

Popis pozice

  • jednání s řadou důležitých klientů
  • prodej námi nabízených internetových služeb a produktů prostřednictvím osobních kontaktů
  • provize z pronájmu, prodeje a péče o klienta
  • účast na veletrzích a dalších promo akcích

Nabídka

  • výdělky různými formami spolupráce
  • volnou pracovní dobu
  • velké provize - až 50% ze zisku zakázky
  • možnost odborné specializace
  • podrobné zaškolení do problematiky
  • zaměstnanecký bonusový systém s dárky a soutěžemi.

Požadavky

  • kultivovaný vzhled a vystupování

  • obchodního ducha a schopnost jednat s klienty
  • základní znalosti problematiky
  • komunikativnost
  • solidní jednání

Výhody

  • řidičský průkaz zk. B je pro vás jistě velkou výhodnou
  • znalosti jazyků, např. angličtina, němčina, ruština, italština
  • zkušenosti v oboru jsou k nezaplacení. A jsou hlavně výhodou pro vás...
  • kontakty v oboru

V případě zájmu napiš na info@quantumsoft.cz a rovnou vyplň náš dotazník!