Hledá se projekťák / projekťačka

Přehled pracovní pozice

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Budeš pracovat na dvou typech projektů. První jsou IT projekty pro naše klienty. Tvorba webů i nejrůznějších informačních systémů. Druhým typem jsou marketingové projekty. Především rozsáhlé marketingově analytické projekty.

Očekáváme, že:

  • umíš pracovat s MS Office
  • víš co je G Suit
  • aktivně používáš řidičák B
  • máš samostatné a koncepční myšlení
  • umíš komunikovat a organizovat
  • je na tebe spoleh a zodpovědnost je tvé druhé Já
  • máš trpělivost a pevné nerv

Náplň práce:

  • tvorba a vedení projektové dokumentace
  • výkonné vedení projektů
  • sestavování a řízení projektových týmů
  • učení se novým trendům v oblasti projektového řízení a zavádění novinek do praxe

Nabízíme:

  • spolupráci na ŽL i HPP
  • hodinovou sazbu s výrazně motivačními faktory
  • dlouhodobé projekty s pravidelným financováním
  • přátelský pracovní kolektiv
  • nástup možný ihned

V případě zájmu napiš na info@quantumsoft.cz a rovnou vyplň náš dotazník!