Hledáme social media specialistu

Přehled pracovní pozice

Do našeho týmu hledáme člověka s praktickými zkušenostmi s marketingem na sociálních sítích, který ví, jak pro klienty nastavit KPI, rozumí Facebook Ads a má přehled v aktuálních trendech. Zároveň je dostatečně kreativní na to, aby dokázal připravit jednodušší kampaň s propojením do offline aktivit a analytické myšlení ti není cizí.

Co vás čeká a nemine

  • příprava kreativních konceptů pro naše klienty
  • tvorba contentu na Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram
  • nastavování a optimalizace Social Media Ads
  • spolupráce s naším marketerém

Co byste měli mít v malíčku

  • podmínkou jsou praktické zkušenosti se správou a vyhodnocováním kampaní v sociálních médiích
  • výborná znalost českého jazyka
  • alespoň základní zkušenosti s Google Analytics
  • alespoň základní zkušenosti s Adobe Photoshop
  • základní písemnou znalost anglického jazyka
  • kreativní přístup k práci, vlastní iniciativu, ideální je mít zkušenost z reklamní agentury

Co nabízíme

  • spolupráci na ŽL i DPP
  • hodinovou sazbu s výrazně motivačními faktory
  • dlouhodobé projekty s pravidelným financováním
  • přátelský pracovní kolektiv
  • firemní benefity

Nástup možný ihned

V případě zájmu napiš na info@quantumsoft.cz a rovnou vyplň náš dotazník!