Volné pozice

Front-end Developer

[part time] Především pro naše vlastní projekty hledáme šikovného front-end developera, který si rozumí jak s html, css, js, tak i všemožnými frameworky, které nad technologiemi stojí. Oceníme někoho, kdo má trochu náhled na UX a estetické cítění.

Back-end Developer

[part time] Pro vývoj vlastních projektů hledáme znalce PHP a MySQL s přesahem do bezpečnosti a orientačním náhledem na serverová zázemí. Oceníme zkušenosti s různými API a integracemi.

Obchodní zástupce

[full time] Výhradně pro prodej našich produktů, a to především Dokumentace.online a Akredita, hledáme obchodníka. Se zkušenostmi i bez, hlavně se orientujícího ve světě IT.

Webmaster

[part time] Hledáme šikovného člověka s estetickým cítěním, základní znalostí webových technologií a grafických programů, který by dokázal příležitostně plnit obsahem naše weby.

Nenašli jste pozici, která by vás zaujala?

Vůbec nevadí, průběžně tým rozšiřujeme a doplňujeme. Tak nám na sebe nechte kontakt a my se vám ozveme, jakmile se nějaká nová pozice objeví. A dáme vám o ní vědět ještě dříve, než ji vůbec vypíšeme veřejně... ale jen o den :-)

Vám všem nabízíme

Jasnou mzdu

Pevnou základní hodinovku a možnost navýšení až o 100 % při splnění transparentních podmínek.

Home office

Členové týmu se nachází doslova po celém světě, pokud vám dosáhne WiFi, pracujte třeba z Marsu.

Stabilní pracovní proces

Pracujeme ve dvoutýdenních sprintech s navázanými poradami. Sami si stanovíte, kolik toho v příštích dvou týdnech uděláte.

Vzdělávání

To, co umíte dnes, byla výhoda včera. Dbáme na to, abychom se společně jako tým rozvíjeli a vzdělávali, pracovali lépe a chytřeji.

Varianty spolupráce

Je na vás, zda jste freelancer a chcete fakturovat, nebo je pro vás zajímavější DPČ či HPP. Najdeme řešení, které vám bude vyhovovat.